Menu

Marudzić każdy może

Marudzić każdy może- czyli jak nie zwariować w dzisiejszym świecie. Blog poświęcony własnym przemyśleniom oraz jest to próba podzielenia się ze światem tym co mi w głowie siedzi.

Już wyjaśniam

kr3cik91

Moi drodzy! Jako, że w ostatnim tygodniu nie pojawił się tekst należy Wam się słowo wyjaśnienia. Przyczyną braku tekstu w dniu 21/07/2014 była przykra okoliczność rodzinna. Było minęło, przyszłość się liczy.

Nadchodzące dni

Pewnie większość z Was wie, że wraz z dwoma kolegami wygraliśmy konkurs Toyoty, w którym główną nagrodą jest możliwość odbywania stażu w Warszawie w siedzibie głównej Toyota Motor Poland. Wiadomo - sporo nauki i dużo zajęć wypełniających większą część czasu. Zdarza się.

Obecnie przebywamy poza granicami naszej pięknej stolicy, przez co nie ma zbytnio możliwość na wznoszenie się na wyżyny kreatywności tworząc wspaniałe dzieła pisane. Jednocześnie z wielkim smutkiem chciałbym poinformować, ze do dnia 11/08/2014 na blogu nie pojawią się nowe teksty.

To nie koniec

Zapewniam, że po tym okresie wrócę do Was z nowymi pomysłami na poniedziałkowe teksty i dalej będę Wam spamował na Facebooku.  Liczę, że wytrzymacie w tej przerwie bez porcji nowych tekstów, jednocześnie zachęcam do zapoznania się z powstałymi już wpisami.

Gorąco pozdrawiam, widzimy się niedługo!

Mariusz Grabowski© Marudzić każdy może
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci